Peržiūra:
Greita peržiūra

Žalias akupresūros masažinis kilimėlis SIX7FIT

(0)
42.00€

Akupunktūrinis kilimėlis su pagalvėle yra puiki alternatyva masažui. Jeigu esate pavargęs, ar įsitempęs nuo streso, tai yra puikus būdas atsipalaiduoti. Jums tereikia jį pasitiesti ant lygaus paviršiaus ir atsigulti, taip sužadinsite aktyvius taškus kurie pagerins organizmo veiklą. Negana to, ant jo galima ne tik gulėti bet ir pavaikščioti, taip ma..

Greita peržiūra

Akupresūros kilimėlis su pagalvėle SIX7FIT žalias

(0)
60.00€

Akupresūros kilimėlis su pagalve yra puiki masažo alternatyva. Jei esate pavargęs ar patiriate stresą, tai yra puikus būdas atsipalaiduoti. Jums tereikia padėti jį ant lygaus paviršiaus ir atsigulti, tai paskatins aktyvius taškus, pagerins kūno funkcionavimą. Be to, ant jo galima ne tik miegoti, bet ir vaikščioti, taip masažuojant kojas. Pagerinkit..

Greita peržiūra

Pasipriešinimo gumos sportui, 5 skirtingi tamprumai

(0)
34.00€

Gumų komplektas puikiai tinka daugumos kūno raumenų lavinimui. Net 5-10 minučių kasdieninės mankštos gali pastebimai pagerinti Jūsų savijautą bei išvaizdą. Gumos keičiamos naudojant metalinius karabinus.Tai nuostabi alternatyva brangiems ir daug vietos užimantiems treniruokliams.Profesionalių gumų komplektą sudaro:5 skirtingo stiprumo gumos su meta..

Rodoma nuo 1 iki 3 iš 3 (1 puslapių)
Sportui